Kategorie:

Celebrytki – naszyjniki na każdą okazję

Zastanawiasz się nad modnym dodatkiem do twojego stroju? Szukasz uniwersalnej biżuterii, która ze względu na swoją uniwersalność szybko Ci się nie znudzi, a zarazem nie chcesz wydawać na nią fortuny? Dobrym pomysłem będzie celebrytka.

Celebrytka – co to jest?

Celebrytka jest ozdobą, biżuterią w formie delikatnego łańcuszka, który może być wykonany ze srebra, złota, stali, posiadającą charakterystyczną zawieszkę w formie serca, koła, koniczynki i wielu innych. Nazwę swą zawdzięcza od tego, że z początku ta biżuteria była, i zresztą jest cały czas, bardzo popularna wśród gwiazd – celebrytek. 

Celebrytka – modna biżuteria na co dzień

Niezwykłą zaletą naszyjników typu celebrytka jest to, że są one niezwykle drobne, delikatne i subtelne, a co za tym idzie, pasują praktycznie do wszystkiego i na każdą okazję. Taką biżuterię zdecydowanie można nosić każdego dnia. Warto w tym miejscu także nadmienić, że naszyjniki celebrytki zazwyczaj są krótkie (chociaż są dostępne różne warianty), co sprawia, że bardzo wygodnie się je nosi. Kolejną fantastyczną cechą tej biżuterii jest fakt, że bez względu na to, na jaki rodzaj zawieszki się zdecydujemy, każda będzie wyglądać niezwykle elegancko. Kolejną ciekawą rzeczą jest także to, iż dostępne na rynku są niejako dwa warianty:

  • możemy zakupić pojedyncze proste zawieszki, które samemu można zamontować na danym łańcuszku,
  • można także zakupić gotową propozycję wzorowaną na tych, którą nosi dana gwiazda/celebrytka.

Celebrytka – gdzie kupić?

Wiele kobiet chciało i nadal chce wyglądać jak jedna z gwiazd. Bardzo szybko zatem naszyjnik typu celebrytka stał się niezwykle popularny, na co zresztą z chęcią odpowiedziały sklepy i salony jubilerskie. Obecnie w praktycznie każdym z nich można znaleźć taki rodzaj biżuterii. Warto także wspomnieć o tym, iż jest to ozdoba niezwykle uniwersalna, gdyż możemy ją nosić jako łańcuszek – naszyjnik, ale także jako łańcuszek na nadgarstku, czy kostce. Tak naprawdę wszystko zależy od naszego stylu i kreatywność.