Kategorie:

Celebrytka – unikalny naszyjnik dla każdej kobiety

Biżuteria jest niezastąpionym elementem kobiecego ubioru. Urozmaica go oraz nadaje blasku każdemu strojowi. W zależności od danego zestawu ubrań oraz nastroju, potrzebna jest biżuteria wyrazista, a innym razem delikatna. Jednym z takich delikatnych elementów dopełnienia garderoby są właśnie celebrytki.

Co to jest celebrytka?

Celebrytki to łańcuszki bardzo proste i minimalistyczne. Zazwyczaj są cienkie, o standardowych łączeniach splotowych, mające w sobie zawieszkę. Element zawieszki jest niejednorodny. Mamy różne ich kształty. Począwszy od zwykłych kształtów geometrycznych, a na kształtach przeróżnych postaci, czy kwiatów kończąc. Zawieszki są też różnej wielkości, czasami na łańcuszku są też inne mniejsze elementy dekoracyjne. Celebrytki możemy znaleźć z cyrkonami i bez. Taki łańcuszek zazwyczaj dosyć mocno przylega do szyi właściciela.

Podobno nazwa biżuterii wzięła się od niezwykłego zainteresowania gwiazd i innych popularnych osób tego typu ozdobą.

W jaki sposób ją nosić?

Ten łańcuszek ze względu na swój delikatny i uniwersalny wygląd można nosić praktycznie z każdą stylizacją. Będzie doskonały do pracy, na spotkanie ze znajomymi, czy na imprezę na mieście. Dodatkowo ich różnorodność i dostępność sprawia, że z łatwością można mieć kilka takich ozdób, a ich połączenie na szyi też wnosi ciekawy efekt do wykończenia ubioru.

Czy celebrytka nadaje się dla alergików?

Celebrytki na ogół wykonuje się ze srebra i złota. Ale wychodząc naprzeciw potrzebom osób uczulonych na powyższe metale, łańcuszki wykonuje się również ze stali chirurgicznej. Biżuteria wykonana z tego materiału nie powoduje zaczerwienienia na skórze, objawów swędzenia. Surowiec jest hipoalergiczny. W minimalnej ilości składa się z niklu, który jest jednym z przyczyn występowania alergii. Ale w tym przypadku jej nie powoduje. Celebrytki ze stali chirurgicznej są doskonałym zamiennikiem dla tych wykonanych z metali szlachetnych. A ponadto, wyglądają równie dobrze, przy stosunkowo niższej cenie niż te wykonane ze złota, czy srebra.

Łańcuszki celebrytki są odpowiednie dla każdej osoby. Swoim delikatnym blaskiem sprawią, że każda kreacja nabierze innego wymiaru.